CZYM WYRÓŻNIA SIĘ, EGZOSOMALNA MODULACJA SKÓRY?

 • Najskuteczniejsza i zaawansowana terapia estetyczna
 • Oparta o egzosomy
 • Ekstremalna restrukturyzacja i rewitalizacja skóry
 • Widocznie jędrna i elastyczna skóra już po pierwszym zabiegu
 • Przyspieszony 3-krotnie proces gojenia i regeneracji skóry
 • Badania nad składnikami aktywnymi nagrodzone nagrodą Nobla

WSKAZANIA DO EGZOSOMALNEJ MODULACJI

 • Zabiegi redukujące zmarszczki, poprawiające napięcie, gęstość skóry, nawilżenie oraz wyrównujące koloryt

 • Dla ekstremalnej regeneracji skóry i stymulacji odnowy komórkowej

 • Dla skór wrażliwych, naczyniowych i atopowych w celu odbudowy skóry i przyspieszenia regeneracji

 • Jako biologiczny booster intensywnych zabiegów estetycznych: laserowych, radiofrekwencji, HIFU

 • Zabiegi redukujące blizny i rozstępy

 • Terapie trychologiczne przeciw wypadaniu włosów i stymulacje wzrost oraz terapie odmładzające skórę głowy

CO TO SĄ EGZOSOMY?

Egzosomy to nanocząsteczki uwalniane prawie przez wszystkie komórki w ludzkim ciele w tym również przez komórki macierzyste. Egzosomy są pęcherzykami zewnątrzkomórkowymi, które pełnią swego rodzaju messengerów stymulujących komórki do regeneracji. Są niezbędne w komunikacji międzykomórkowej, procesie gojenia i naprawy. Tę funkcję zawdzięczają bogatemu składowi, które tworzą m.in. kwasy nukleinowe, peptydy, białka, lipidy, a także enzymy, antyoksydanty, czynniki wzrostu.

JAK I KIEDY STOSOWAĆ EGZOSOMY?

Nanocząsteczka egzosomu ma niewielki rozmiar od 30 do 150 nm dzięki czemu łatwo i szybko przenika przez barierę skórna i dociera do komórek skóry. Ale najlepsze środowisko dla jej działania stworzymy wtedy, gdy wykorzystamy terapię mikroigłową, laser frakcyjny, czy radiofrekwencję mikroigłową. Istnieje również możliwość wykorzystania egzosomów w technologii elekroporacji, sonoforezy oraz po zabiegu termo liftingu, fototerapii, radiofrekwencji i HIFU. Doskonale sprawdzi się po intensywnych peelingach chemicznych jako wzmocnienie procesów odnowy. Właściwie każdy może skorzystać z terapii egzosomami, ponieważ ma wyjątkowo szeroki zakres korzyści zabiegowych. Zarówno w terapiach odmładzających i rozjaśniających oraz terapii skór trądzikowych, szczególnie blizn potrądzikowych. W każdym przypadku daje to efekt restrukturyzujący skórę i przywracający jej zdrowy i młody wygląd. Egzosomy posiadają również właściwości przeciwzapalne i przyspieszające gojenie, więc jest to istotne w przypadku regeneracji uszkodzonej skóry, skrócenie czasu rekonwalescencji i zwiększenie skuteczności zabiegów dermoestetycznych. Co ważne egzosomy działają szybko i długofalowo, więc efekty będą widoczne bezpośrednio po pierwszym zabiegu jak i po serii zabiegów, a uzyskane efekty będą utrzymywać się przez kilka miesięcy.

Egzosomalna pielęgnacja preparatem domowym zapewnia jeszcze większą satysfakcję z końcowego efektu terapii. Egzosomy są również doskonałym uzupełnieniem zabiegów mezoterapii, PRP oraz przygotowania skóry do zabiegów wypełniaczy i botoksu. Są też doskonałą alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie chcą stosować wymienionych zabiegów z różnych zabiegów z różnych powodów, a dzięki egzosomom mogą się cieszyć zdrowym i młodym wyglądem w duchu well aging.

Cena 1 zabiegu: 799,00 zł               

Czas: 90 minut

Cena 3 zabiegów wykupionych jednorazowo:

 2100,00 zł (rabat 297,00 zł)