Nowość! TECHNOLOGIA TRIO M.M.L. – innowacyjny zabieg liftingujący

Modeling skóry za pomocą technologii Trio M.M.L. to innowacyjny, bezbolesny zabieg na twarz szyję i dekolt, wielokrotnie nagradzany na rynku międzynarodowym za innowacyjność i skuteczność. Daje efekt porównywalny z resurfacingiem laserowym! Zgodnie z francuską filozofią piękna pobudza naturalne procesy w skórze. Odmładzający efekt sprawia, że po zabiegu skóra wygląda młodziej, również bez makijażu.

Jak działa i na czym polega innowacyjny lifting?

Jest to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach zawartych w skrócie technologii TRIO M.M.L czyli Makroeksfoliacji, Mikrowibracji i Luminoterapii.

W pierwszym etapie zabiegu przeprowadzana jest makroeksfoliację za pomocą odpowiedniego “tipu” czyli końcówki złuszczającej. W zależności od wskazań i oczekiwanego efektu wykonywane jest bardzo łagodnie złuszczanie dające efekt odświeżenia i oczyszczenia skóry, lub złuszczanie specjalną technikę za pomocą najmocniejszej głowicy zabiegowej, aby uzyskać efekt silnej przebudowy. Delikatniej liftingujemy okolicę oczu, większą intensywność polecamy do zabiegów odmładzających, redukujących blizny oraz w celu zmniejszenia przebarwień a także na rozstępy. Makroeksfoliacja nie wywołuje żadnych nieprzyjemnych doznań.

W kolejnej fazie aplikujemy na skórę Koktajl Bloomea® HA zawierający kwas hialuronowy, kolagen i elastynę. Dodatkowym atutem zabiegu jest delikatny, świeży zapach preparatów. Koktail rozprowadza się głowicą, wprowadzoną w drgania oscylacyjne o wysokiej częstotliwości. Ten etap zabiegu jest również przyjemny, u niektórych Pań wywołuje efekt łaskotania. Mikrodrgania delikatnie stymulują skórę, co sprzyja otwieraniu się kanalików pozwalających dotrzeć z substancjami odżywczymi nawet do poziomu skóry właściwej. Skóra niczym gąbka wchłania składniki aktywne.

Urządzenie emituje wiązkę światła laserowego, co stanowi trzeci etap zabiegu. Procesem niezbędnym do przebudowy skóry na poziomie kolagenu jest luminoterapia (633 nm). Pod wpływem ok 30 minutowego naświetlania skóry, zachodzą procesy mające na celu wsparcie regeneracji i odbudowy łańcuchów kolagenowych. Dochodzi również do namnażania elastyny i fibroblastów, czyli substancji o kluczowym znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry.

 

Etapem zwieńczającym zabieg jest kojącą maska biocelulozowa, tak zwana “druga skóra”. Gdy maska uspokaja skórę a klientka oddaje się błogiemu relaksowi następuje idealny czas, aby zadbać o dłonie. Zabieg Bloomea® redukuje przebarwienia, wyrównuje koloryt, nawilża oraz liftinguje także skórę dłoni.

Technologia TRIO M.M.L. to także skuteczne kosmetyki do pielęgnacji domowej. Aby podtrzymać efekt kompleksowego odmładzania zaleca się specjalny krem Bloomea® HA.

Efekty zabiegu zachwycają! Panie uwielbiają zabieg za natychmiastowy i wyraźnie odczuwalny efekt oczyszczenia, rozjaśnienia, napięcia, ujędrnienia oraz wygładzenia skóry. Dzięki jej silnemu nawilżeniu i dotlenieniu poprawia się koloryt i struktura skóry. Ten spektakularny efekt uzyskujemy bezboleśnie, bez okresu rekonwalescencji. Tuż po zabiegu można pójść do pracy lub na ważne spotkanie.

Dzięki serii zabiegów można odmłodzić skórę dzięki regeneracji kolagenu i elastyny oraz poprawić owal twarzy. Potwierdzają to setki zadowolonych klientów.

 

Jak działa Bloomea?
Synergia Fizyki, Mechaniki i Chemii:

  • Lifting
  • Redukacja przebarwień
  • Redukcja zmarszczek
  • Oczyszczanie
  • Redukacja blizn
  • Redukcja rozstępów
  • Redukcja bruzd

Główne przeciwskazania do zabiegu: 

Ciąża, Karmienie piersią, Rozrusznik serca / metalowe implanty, Żylaki, Wrażliwość dotykowa i termiczna, Choroby nowotworowe, Epilepsja, Zakażenia wirusowe skóry (Brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny), Zakażenia bakteryjne skóry (liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa), Nowotwory skóry i znamiona, Zakażenia grzybicze, Naczyniaki jamiste, terapia przeciwtrądzikowe, trądzik krostkowy, ropowiczy, Nadżerki (uszkodzenia ciągłości skóry), Depresja i inne zaburzenia psychiczne, Przyjmowanie leków światłoczułych.

Ponieważ zabieg Modelingu jest zabiegiem złuszczającym pacjenci nie mogą korzystać (4 tygodnie przed zabiegiem) z innych metod wywołujących złuszczenie lub mogących je wywołać (w tym pielęgnacja domowa np: tonik z kwasami, krem z retinolem, witaminą C 

Cena jeden zabieg:

Twarz + Szyja + Dekolt 
500 zł

Blizny na ciele
400 zł

Ręce – plamy pigmentacyjne

400zł

Zabieg na rozstępy 1 partia

400 zł